Seracılık Mezunlarına Dikey Geçiş İmkanı

Her bölüm bazı gençlerce okunma hayaliyle yüreklerde yaşamaya devam eder. Gençler daha lise çağı gelmeden kafalarında okuma hayali geliştirdikleri...

Seracılık Mezunlarına Dikey Geçiş İmkanı

Her bölüm bazı gençlerce okunma hayaliyle yüreklerde yaşamaya devam eder. Gençler daha lise çağı gelmeden kafalarında okuma hayali geliştirdikleri bölüm tercihini yapmak için hayaller kurmaya başlarlar. Bazen bu hayallere kendinizi yakın hissetseniz de bazen bunlara ulaşabilmek bir o kadar uzaktır. Yurtdışı üniversite olanakları sizlerin dünyaya açılan eğitim kapınızda birtakım ayrıcalıklarla hayatınızın tam da merkezine kurulabilmektedir. Dileyenin beklentilerini MYO diploması ile sağlarken kimisi için lisans sürecine başlangıçta bile bir tercih seçeneği olabilmektedir. Seracılık bölümü de ürün yetiştiriciliği üzerinde pek çok kişi için faydalanılan bölümler arasında kendini göstermektedir. Seracılık bölüm mezunu olarak başvuru gerçekleştirmeniz durumunda sizlere dikey geçişte olanak tanıyan ülke fırsatları vardır. Bunları değerlendirerek bu sahada alan eğitiminizi tamamlayarak geleceğinizi farklı bir kariyer planıyla tamamlamaya bakabilirsiniz. Seracılık mezunlarının dikey geçiş yapabileceği ülkeler ve bu ülke irtibatına kurabilecek danışmanlar için EuroStar yurtdışı eğitim danışmanlık birim ziyaretleriniz yol gösterici olacaktır.

Seracılık mezunlarına dikey geçiş imkanı düşüncesinde hayata geçirebilirlik konusunda yardım alabilmek için başvurularınızla süreç başlayacaktır. Sizlerin 25 yaşını doldurmamış kuralını yerine getiriyor oluşunuz büyük imkan sağlayacaktır. Aynı zamanda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birim ziyaretleriniz ile bu konuda adım atarken önünüze engel takılmadan ilerleme sağlayabilmeniz hususu da önemlidir. Seracılık bölümünü bitirdiğinizi belgeleyen 2 yıllık MYO diplomanız yanında bir sağlık raporuna ihtiyaç duyacaksınız. Bu sağlık raporunun da tam teşekkülü bir hastaneden alınacak olması konusu yerine getirilmelidir. Bu belgelerle birlikte yapacağınız başvurular kısa sürede netice bulacaktır. Kontenjanlarını özellikle Türk gençlerinin sınavsız girişini düşünerek genişleterek ilerleme sağlayan yurtdışı ülkeleri her şeyi aslında hayallerin gerçekleşmesi uğrunda canlandırmaktadır. Kişilerin tercihi olabilecek her ülke düşünülerek adım atılmış olup bu ülkelerin sunduğu olanakların çeşitlendirilmesi gayretine gidilmektedir. Büyük çiftliklerde verim çeşitliliğini sağlama yönünde benim de emeklerim olsun düşüncesini taşıyan herkesin gerçekleştirebileceği projeler arasında yurtdışı olanakları yatmaktadır. Kosova, Belarus, Azerbaycan, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan ve Çek Cumhuriyeti gibi ülke tercihleriniz ile eğitim sürecinize bir an önce farklı bir şekil kazandırabilirsiniz. Bu ülkelerde sizlerden gelecek olan eğitim teklifleriyle her türlü imkan yaratılma yolunda ilerleme sağlanabilmektedir.

Seracılık mezunlarına dikey geçiş imkanı ile sizleri karşılayan ülkelerdeki eğitim sistemi de sizlerde her detayla gönül rahatlatmaktadır. AKTS kredi transfer sistemi sayesinde aynı dersleri yeniden okuma durumu hiçbir zaman sizi rahatsız etmeyecektir. Her bölüm avantajı olarak eğitim modelinde yer alan muaf olabilme durumu okuduğunuzu mesleki eğitim dönem dersleri üzerinden sizlere sunulmaktadır. Eğitim modelindeki bu uygulama zaman kaybına son verdirdiği içinde son senelerin revanş teklifleri arasında yer alan yurtdışı dikey geçiş imkanı gönüllere taht kurabilmiştir. Siz de DGS sınav kaygısı taşımadan öğrencilerin stressiz bir şekilde eğitim hayatından faydalanabilmelerine imkan tanıyan bu fırsatı hayata bir an önce geçirme fırsatından faydalanabilirsiniz. Hem geleceğiniz daha kaliteli ve olması gereken bir eğitim dönemi ile formlanacak hem de iş bulabilme fırsatınıza damga vurabilecektir. Her süreçte olduğu gibi eğitim sürecinde de aldığınız kaliteli eğitim ortamı ve diploma imkânları sayesinde üst noktalara tırmanabilirsiniz. Bu yolda sizden elini eksik etmeyecek olan EuroStar yurtdışı eğitim danışanlarınızın da tecrübelerini kulağınıza küpe etmeyi eksik etmeyin. Hayatınız boyunca geleceğiniz nokta için onların fikirlerine ve bilgilerine başvurarak olmak istediğinize kavuşmadaki tüm engellerin ortadan kalkabilmesine imkan yaratabilirsiniz. Dikey geçiş olanağını hangi ülke fırsatıyla değerlendirmek istersiniz?

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!