Ziraat Teknikerliği Sınavsız Dikey Geçiş

Ziraat Teknikerliği Sınavsız Dikey Geçiş :EuroStar Yurtdışı Eğitim danışanlarınız size eğitimi nasıl alacağınız, kayıt işleminiz, hazır...

Ziraat Teknikerliği Mezunlarına Sınavsız Dikey Geçiş

Ziraat Teknikerliği Sınavsız Dikey Geçiş

Dikey geçiş meslek yüksek okulu mezunlarının her daim akıllarının köşesinde olan bir hayaldir. Kimisi bu hayalin peşinden koşar kimisi ise gerçekleştiremeyeceğine inanarak umursamaz. Bazıları için olmazsa olmaz olan dikey geçiş fırsatını yakalama hırsı yurtdışı üniversitelerini harekete geçirmiştir. Son senelerde fazlasıyla başvuru yapılan lisans tamamlama sürecine onlarda destek verici olabilmek için kontenjanlarını ve imkânlarını kolaylaştırma yoluna gitmektedirler. Birçok kişi için yurtdışı göze çok uzak ihtimal gibi görünse de uzaktan eğitim gibi bir şansın varlığı bu düşünceleri çürütmektedir. Online eğitim ile memleketlerindeki düzenlerinden ödün vermeyecekleri bir eğitim dönemine girmenin kolay olacağını düşünerek bu eğitimi alma düşüncesine girebilirler. Ziraat teknikleri olarak kaldığınız sürece bir mühendis kadar tercih edilen olmazsınız. Bu da sizleri daima gelişme ihtiyacı düşüncesine boğacaktır. Hal böyle olunca DGS sınavı akla gelir. Halbuki yurtdışında eğitim alma tercihiniz asla DGS sınav puanı zorunluluğu gerektirmemektedir. Sınav stresine girmeden talep edeceğiniz bu eğitim döneminde yer alma düşüncenizde her detayı EuroStar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı birim ziyaretleriniz ile öğrenmeniz mümkün olabilecektir.

Ziraat teknikerliği mezunlarına sınavsız dikey geçiş fırsatında öncü olan ülkelerin sunacaklarını öğrenmeye hazır mısınız? EuroStar Yurtdışı Eğitim danışanlarınız size eğitimi nasıl alacağınız, kayıt işleminiz, hazır olması gereken evraklar gibi bilgileri kısa zamanda iletebileceklerdir. Bilgilendirme sonrasında orada olmak için can atacağınız özlem dolu bir akademik hayat siz bekliyor olacak. İşinizden çıkıp evinize gittiğinizde iş dünyanızda değişim yakalayabileceğiniz bir kimlik kazanabileceğiniz eğitime dahil olmak kadar ayrıcalıklı bir durum olmasa gerek. Böylesine bir imkan varken bunu değerlendirmeyi istemiyorum diyebilecek kişi yok denebilecek kadar azdır. Siz de bunca istekli kişi arasında hızlı davranarak kayıt sürecinizi bir an önce tamamlayıp hayatınızın anlamı mühendislik unvanını bir an önce kazanabilirsiniz. Avrupa eğitim modelinde yer alan AKTS sistem özelliği de sizleri yormadan sene kaybı derdini aklınıza bile getirmeden mezun olabilme şansını sunabilecektir.

Avrupa’da söz sahibi olurken bu imkan ile devamlılık elde edineceğiniz bir süreçte yer almak için MYO diplomanızı hazır edin. Zaten 25 yaşını doldurmamış olma koşulundan haberdar olmanız araştırmalarınız neticesinde mümkün olacaktır. Bir de teşekkülü bir heyet raporu alabileceğiniz bir kurum ziyaretinde bulunmanız gerekecektir. YÖK denkliği bulunacak bir diploma alabilmenizi sağlayacak olan üniversite imkânlarını Eurostar dilinden dinlerken oturduğunuz yerden eğitim döneminize katılmayı da ihmal etmeyiniz. Kullanıcı adı ve şifre bilginizi kullanarak üniversite sitesine giriş yaparak dersleri dinleyerek katılım gerçekleştirebileceksiniz. Ziraat teknikerliği mezunlarına sınavsız dikey geçiş yapmak bu kadar kolaylıklarla sizin olabilirken daha fazla düşünmeyin. İş hayatınızda dönüm noktası denebilecek kadar etkili bir değişime merhaba deme şansını bir an önce yakalayabileceksiniz. Romanya, Bosna Hersek, Kosova, Belarus, Azerbaycan, Gürcistan, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan ve Çek Cumhuriyeti bu süreçte sizlere destek olacak üniversite olanaklarını veren ülkelerdir. Aklınızdan geçen bir ülke varsa ve nasıl değerlendirebileceğiniz hususunda net iseniz danışanınızla etraflıca bir kariyer planlamasına gidebilirsiniz. Herhangi bir fikriniz yoksa ve iyi bir ziraat mühendisi olmak için hangi üniversiteyi tercih etmeliyim kaygısındaysanız da EuroStar danışanınızla karara varabilirsiniz. Her durumda uygun bütçeli bir eğitim hayatı sizinle olacaktır. Bu şansı yakalamayla birlikte iş dünyanızda beklediğiniz etkili değişkenlik ve size bakışların değişmesi durumu kısa sürede gerçekleşebilecektir. Kendinizi böylesine geliştirebilme olanakları varken bunu neden öteleyesiniz ki? Kayıt işlemlerinizi tamamlayarak alacağınız diplomayla yapacaklarınız üzerine odaklanmaya bakabilirsiniz. Haydi acele edin.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Ziraat Teknikerliği Sınavsız Dikey Geçiş

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!