Süt Ve Süt Ürünleri Teknolojisi Mezunlarına Sınavsız Gıda Mühendisliği Lisans Tamamlama

Gıda mühendisliği fakültesinin iki senelik ön lisans bölümlerinden mezun olduktan sonra, kalan senelerinizi tamamlayarak gıda mühendisliği lisans diplomanızı...

Süt Ve Süt Ürünleri Teknolojisi Mezunlarına Sınavsız Gıda Mühendisliği Lisans Tamamlama

Gıda mühendisliği fakültesinin iki senelik ön lisans bölümlerinden mezun olduktan sonra, kalan senelerinizi tamamlayarak gıda mühendisliği lisans diplomanızı alabilirsiniz. Bu devam niteliğindeki eğitimi, gerek ülkemizde gerekse son derece avantajlı olarak yurtdışında çeşitli üniversitelerde kolayca almanız mümkün. Ülkemizde lisans tamamlama ile dikey geçiş yapmak isteyen öğrencilerimiz DGS Dikey geçiş sınavı beklemektedir. Bu sınav birçok dersten hazırlanmanızı gerektirecek, aslında üniversite giriş sınavları ile benzerliği olan bir uygulamadır. Elbette tercihleriniz bu yönde ise, yurt içinde eğitim alma hedefiniz varsa sınava hazırlanabilirsiniz. Bunun dışında, Eurostar güvencesinde ve işbirliğinde, yurtdışında lisans tamamlama eğitimlerini verecek seçkin üniversiteleri de değerlendirebilirsiniz.

Gıda mühendisliği lisans diploması almak isteyen gençlerimiz, artık geleceğinizi ertelemeyin ve cazip eğitim fırsatlarını siz de değerlendirin. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Avrupa da her açından avantajlarla dolu eğitim alacağınız üniversitelerde eğitim almanız için yardımcı olmaktayız. Gıda mühendisliği iki senelik ön lisans bölümlerinde, üniversite sınavları gereği yerleşen ve eğitimlerini tamamlayan gençlerimiz, sadece iki sene eğitim alarak gıda mühendisliği lisans diplomalarınızı alabilirsiniz. Süt ve süt ürünleri teknolojisi mezunlarımız için de aynı durum geçerlidir. İki senelik eğitiminizi tamamladınız ve 25 yaş sınırını aşmadan, siz de kayıt için öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Süt ve süt Ürünleri Teknolojisi mezunlarına sınavsız gıda mühendisliği lisans tamamlama olanakları sınavsız geçiş imkanı ile sizlerle.

Sınav hazırlığı için zaman harcamadan ve bu zorluğa girmeden, son derece avantajlı bir şekilde Eurostar danışmanlığı ile siz de Avrupa üniversitelerinde eğitim alabilirsiniz. Avrupa kredi transfer sisteminin kolaylıklarını da hemen ekleyelim. Bu sistem sayesinde ülkemizde aldığınız ön lisans eğitiminiz geçerli kabul edilmektedir. Dersleriniz ve diplomanız geçerli sayılacak ve siz kalan senelerinizi yani üçüncü ve dördüncü sınıftan eğitim alacaksınız. Yani kalan iki senenizi okumanız yeterli olacak. Örgün eğitimde, iki sene üniversitede, gıda mühendisliği fakültesinde lisans tamamlama eğitiminizi alacaksınız. Modern bir kampus ortamında, donanımlı derslikler ve laboratuarlar, internet donanımlı ve bilgisayar üzerinden rahatça çalışabileceğiniz dersliklerde eğitim alacaksınız. Zengin kaynaklarla donanmış kütüphane ve sanal kütüphane de çalışmalarınızı pekiştirmenizi sağlayacak.

Kaliteli akademisyenlerin elinde, asla lisans öğrencilerinden müfredat noktasında bir ayrımınız olmadan lisans tamamlama eğitimlerinizi alacaksınız. Sene kaybınız da olmayacağından, direk şekilde üçüncü sınıftan eğitim almaya başlayabilirsiniz. Elbette bazı ek dersleri yani fark derslerini almanız söz konusu olacaktır, bunun dışında yeniden eğitim alma gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Öğrencilerimiz için özel hazırlanan kontenjanlarda yararlanacaksınız ve 25 yaş sınırına kadar başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu da kaliteli bir eğitimi size özel avantajlarla almanız anlamına gelmektedir. Uzaktan eğitim yani yeni nesil online eğitim imkanları da Süt ve süt Ürünleri Teknolojisi mezunlarına sınavsız gıda mühendisliği lisans tamamlama eğitim seçeneklerinde sizleri bekliyor.

Süt ve süt ürünleri teknolojisi ön lisans diplomanızı almanızdan sonra, kayıt işlemleri için öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçin. Diploma aslı, transkript, sağlık raporu, pasaport ve istenen diğer belgelerinizle birlikte öğrenci danışmanlarımızın eşliğinde kayıt işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bundan sonra örgün eğitim ya da uzaktan eğitim ile lisans tamamlama eğitiminize başlayabilirsiniz. Bölüm eğitim diline göre hazırlık sınıfında dil eğitimi almanız da söz konusu olabilir ve bu detaylar konusunda öğrenci danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Dil sertifikanızı almanızdan sonra ya da dil eğitiminiz yeterliyse, buna göre üçüncü sınıftan hemen eğitiminize de başlayabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!