Tarım Makineleri Sınavsız Dikey Geçiş

Tarım Makineleri Sınavsız Dikey Geçiş imkanı sunan Avrupa ülkeleri mesleki yeterliliğinize tam düzeyde kavuşabilme ayrıcalığı verecektir...

Tarım Makineleri Mezunlarına Sınavsız Dikey Geçiş İmkanı

Tarım Makineleri Sınavsız Dikey Geçiş

Tarım makineleri sektörü her yerde gelişmemektedir. Bu bölümü okumakla birlikte iş bulurken de sıkıntı çekmeme adına dört yıllık bir eğitim dönemi tercihinde bulunmanız daha akıllıca bir adım olacaktır. 2 yıllık bir mesleki eğitim dönemi sonrasında dört yıllık lisans dönemine devam edebilme açısında dikey geçiş tercihinde bulunmanız gerekebilecektir. Tarım makinelerin bakımını yapma, onarım ve satış işlemlerinde yer alma amacıyla ara eleman yetiştiren bölüm son zamanlarda Avrupa’da da varlığını hissettirebilir bir hale gelmiştir. Mezun olduktan sonra ister kamu isterseniz özel kurum başvurularında bulunarak ihtiyaca yönelik işe alım süreciniz başlayabilecektir. Eğitim sürecinde yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz mesleki eğitimde tarım makinelerini kullanma, bozulan araç onarımlarını sağlama, satış firmalarında yer alıyorsanız araç satışlarına yönlendirme gibi eylemeleri gerçekleştirecek eğitimden geçersiniz. Avrupa sizlerin mesleki eğitim sonrasında sınavsız bir şekilde kabul edileceğiniz lisans devamlılığı için davetiye niteliği teklifleriyle karşınıza çıkmaktadır.

Tarım makineleri mezunlarına sınavsız dikey geçiş imkanı sunan Avrupa ülkeleri mesleki yeterliliğinize tam düzeyde kavuşabilme ayrıcalığı verecektir. Kosova, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Belarus ve Azerbaycan gibi ülke tercihlerinde bulunarak keyifli bir eğitim sezonuna başlayabilirsiniz. Bu ülkeler sınavsız kabul için Türk gençlerine kontenjanlarını açmaktadır. Bu fırsatı bilen birçok genç olduğu gibi bunu bilmeyenlerde vardır. Siz Avrupa’da bu ülkeler ve sundukları üniversite fırsatlarını detaylı bir şekilde öğrenmeye bakarak girişimlerinizi canlı tutabilirsiniz. EuroStar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ofis ziyaretleriniz ile gelecek kaygınızı atabileceğiniz bir ortamda yer alma düşüncenizi hayata geçirebileceksiniz. Sizlerin her türlü adımınıza eşlik edebilecek olan danışanlarınız rehberliğiyle kayıt süreciniz kısa sürede onaylanacaktır. MYO diplomanızı aldıktan sonra sizi detaylı sağlık muayenesinden geçirecek bir sağlık birimine başvurmanız gerekecektir. Bazı üniversiteler 25 yaş sınırı uygulamaktadır.

Avrupa’da eğitim imkânları oldukça çeşitli ve kalitelidir. Bologno kriterleriyle eğitim veren bir ülke olarak sizlerin mesleki gelişiminizde kusursuz bir mezun olabilmenize yardımda bulunacak ülkeler iş dünyasında etkili bir eleman olabilmeniz gayesi için uğraş vermektedir. Bu amaçla üçüncü sınıftan devam edeceğiniz lisans tamamlama döneminiz için evden katılacağınız her ders ile ilmek ilmek işlenirsiniz. Önceki yıllara ait benzer dersleri tekrar alma durumuna da hayır denilen bu sistem bu yönüyle oldukça yüz güldürmektedir. Muafiyetlik durumuyla baş ederken aynı zamanda mesleki gelişiminizi elde ediyor oluşunuza şahit olmanız size daha iyi hissettirecektir. Mesleki tüm detayları edinip bunu online olarak alabilme fırsatı sizleri beklerken bunda ertelemeleri düşünme durumunuza yer vermemelisiniz. Tek kaygınız iş başvurusu olmalıdır. Bunda da diploma farkıyla nerelere başvuru yapabileceğiniz ön araştırma ve planlama ile EuroStar’a vereceğiniz referanslarla gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt işlemlerinizi tamamladığınız zaman size verilecek kullanıcı adı ve şifre bilgisini her daim elinizin altında bulundurmalısınız. Derslere girerek bu bilgi girişleriyle üniversite web sitesi üzerinden işlemlerinizi oldukça basit adımlarla tamamlama olanağı yakalayabileceksiniz. Sizleri mesleki anlamda her daim üst düzey noktalara taşıyacak olan bu eğitim sisteminden sonuna kadar faydalanma düşüncesine girmeyi ertelememeniz gerekecektir. Sizleri detaylı bir sürece davet edecek olan eğitimde en iyilerle yarışacağınız online eğitim ev sıcaklığıyla sizin olacak. Daha fazla düşünmek ya da Avrupa olduğu için kaygıya düşmenize gerek kalmamalı. Dikey geçiş sınavı derdinin de olmayacağı bu eğitim fırsatını bir an önce hayatınıza dahil etmeye ne dersiniz? Hazırsanız kayıt için EuroStar’a uğramayı çabuklaştırmalısınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!