Tarla Bitkileri Dikey Geçiş

Tarla Bitkileri Dikey Geçiş imkanı ile sizi rahatlatan ülke avantajları saymakla bitmez. Sizleri asla yüksek ekonomik bedellerle okuma...

Tarla Bitkileri Mezunlarına Dikey Geçiş İmkanı

Tarla Bitkileri Dikey Geçiş

Tarım sektörü her hali ile kendini hissettiren bir bölümdür. Tarlaları olan ya da tarım alanında iş alanı geniş olan bir çevrede yer alan kişiler tarla bitkileri bölüm tercihinde bulunmaktan çekinmezler. Alınan iki yıllık meslek eğitimi sizi bir yerlere getirmiş olsa da daha iyi konumlarda yer alabilme arzunuza engel olamazsınız. Kendiniz için atacağınız her mesleki adım girişimlerinizde dikey geçiş yaptın mı sorusuna tabii tutulursunuz. Bu durumda dikey geçiş yapmalıyım gerçeğiyle yüzleşebilmenize yardımcı olur. Dikey geçiş için sınava girme ve stresli bir sezona girmek herkesin kaldırabileceği durum değildir. Gençlerin dikey geçiş sınavı kaygısıyla mücadelesine son verebilecek başlangıçlar gerçekleştirebilmesine imkan tanıyıcı adımlar Avrupa sahasında vardır.

Sınavsız sadece başvurularınız ile lisansınıza devam edip üçüncü sınıftan başlayacağınız bir öğrenim dönemine başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için MYO diplomanızı ve sağlık raporunuzu alarak EuroStar yurtdışı danışanlarını ziyaret etmeniz gerekecektir. Tabii bu eğitim sezonu öğrencileri için olmazsa olmaz kural 25 yaşını doldurmamış olmaktır. Kosova, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Belarus ve Azerbaycan gibi ülke tercihleriyle yurt dışı ortamında eğitim hayatına merhaba diyebileceksiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarından da alacağınızı bilgiler ışığında bu eğitim sezonunda memleketinizde eğitim alma imkanıyla karşılaşmak da oldukça olumlu bir taraf olarak tüm gerçekçiliğiyle sizleri tatmin edecektir. Ülkeye gelmeden online eğitim ile mesleki eğitiminizde yarım kalan lisans sürecini başarıyla tamamlamak çok kolay. AKTS kredi transfer sistemini benimseyen Avrupa ülkeleri sizlerin yeniden ders tekrarları derdiyle boğuşmanıza da fırsat vermez. Tek yapmanız gereken muafiyetin kendini koruduğu bu eğitim ortamında bir an önce yer alma düşüncenizi hayata geçirmek olacaktır. Memleketinizde ailenizin evinde okumaya devam edebilecek, mezun olunca da Avrupa’da iş başvurunuz alınabilecektir. Mavi diplomayı almanız bu gerçeğe çok kolay kavuşmanıza imkan tanıyacaktır. Hayatınızda ertelemeleri bir kenara bırakıp tarla bitkileri mezunlarına dikey geçiş imkanı sunan bu ülke avantajlarını değerlendirme düşüncesine girmeniz kaçınılmazınız olmalıdır.

Tarla bitkileri mezunlarına dikey geçiş imkanı ile sizi rahatlatan ülke avantajları saymakla bitmez. Sizleri asla yüksek ekonomik bedellerle okuma durumuyla baş başa bırakmaz. Harç ödeneklerinin birçok ülkeye kıyasla oldukça cüzi oluşu da tüm cazipliğiyle sizleri karşılayabilecektir. Evinizde oturduğunuz yerden girdiğiniz işe devam edebilecek ve üstüne üstlük eğitim sürecinizde de herhangi bir aksama meydana gelmeyecektir. Düşünüldüğü zaman böylesine şahane avantajlarla lisansınızı tamamlama imkanından faydalanma düşüncesini ötelemek tamamen aptallık olur. Eğitiminizi devam ettireceğiniz üçüncü sınıf yaşantınızda Avrupa’nın Bologno kriterleriyle şekil kazanan öğrenim sezonu sizi çok detaylı geliştirecektir. Sınavlara giriş ya da derslere katılım işlemelerinde de oldukça kolay bir giriş gerçekleştirebileceksiniz. EuroStar danışanlarınız rehberliğinde yapılan kayıt işleminde adınıza tanımlanan kullanıcı adı ve şifre bilgisi yer alacaktır. Bu bilgileri size sunan danışanlarınız ders girişi ve sınavlara katılım süreçleriyle ilgili bilgilendirmeyi en detaylı şekilde size sunacaklardır. Böylece nasıl dese katılırım, kayıt olduktan sonra ders işleyişleri ve değerlendirmeye tabii tutulma işlemleri nasıl yürüyor gibi sorular aklınızda kalmaz. Sizi en önemli rehberlikçi olarak kabul gören markalaşmış adıyla tanınan EuroStar yurtdışı danışanlarına başvurmaya davet ediyoruz. Tercihleriniz ile kişisel gelişiminizi tamamlama fırsatını bir an önce tamamlamaya varım diyenlerseniz acele edin. Türk gençlerine bu fırsatı sunan Avrupa ülke kontenjanlarını gönül rahatlığıyla fırsata çevirenlerden olabilirsiniz. Hem kendinizi hem de iş konumunuzu detaylandırmaya varsanız girişimlerinizi danışanlarınızın eline bırakın ve geleceğiniz noktayı izlemeye bakın.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Tarla Bitkileri Dikey Geçiş

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!