Ziraat Mühendisliği Dikey Geçiş

Ziraat Mühendisliği Dikey Geçiş imkanı için nerelerden faydalanabileceğiniz yönünde yönlendirmeleri ile tanınan markalaşmış olan EuroStar...

Ziraat Mühendisliği Dikey Geçiş İmkanı

Mühendis unvanına erişmeyi başaramadınız mı? Mesleki eğitiminize başladınız ve 2 yıllık sürecin devamı henüz gelmedi mi? Sınav puanı yetersizliği durumu ile başa çıkamadıysanız henüz Avrupa imkânlarından haberdar değilsiniz demektir. Sizlerin yurt dışı üniversite kayıtlarını yaparak direk eğitim hayatında yer alabilme fırsatını yakalayabileceğiniz söylesek ne dersiniz? Ziraat mühendisliği dikey geçiş imkanı ile hayalleri süsleyen Avrupa ülkelerini şimdiden araştırmaya başlayabilirsiniz. EuroStar yurtdışı eğitim danışmanlık ofisleri ziyaretinizle bu Avrupa ülkeleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Kosova, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Belarus ve Azerbaycan gibi ülkelerde uzaktan eğitim ile dikey geçiş fırsatını edinebilirsiniz. MYO diplomanız varsa ve sağlıklı bir birey olduğunuzu beyan eden teşekküllü bir sağlık kurumu raporunuz varsa hiç düşünmeyin. Bazı üniversiteler 25 yaş sınırı uygulamaktadır. EuroStar Yurtdışı Eğitim danışanlarına vereceğiniz direktifler ile kısa zamanda kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Ziraat mühendisliği dikey geçiş imkanı için nerelerden faydalanabileceğiniz yönünde yönlendirmeleri ile tanınan markalaşmış statüdeki EuroStar Yurtdışı Eğitim birimleri sizleri yeterli düzeyde tatmin edebilmektedir. Hayatınızdaki en önemli aşama olan mühendis denebilecek mesleki unvan için lisans tamamlama olanağı Avrupa’da sizleri bekliyor. Masraflı bir eğitim dönemi mi diye merak ediyorsanız yanılıyorsunuz. Sadece eğitim harç bedelleri ile sizleri yoracak olan bu eğitim döneminde yer almak masraflı değil. Ekstra harcamalarınız ya da yaşam gideri gibi yükleri bindiren eğitim dönemlerini yaşama ihtimaliniz yok. Sadece uygun bütçeli harç ödemeleri gerçekleştirerek ekonomik bir eğitim dönemine başlayabilirsiniz. EuroStar yurt dışı eğitim danışmanlık birimlerinden isteyeceğiniz danışanınız sizin yerinize harç yatırma ve kayıt gerçekleştirme işlemlerini pratik bir şekilde halledebilecektir. Sizleri hem eğitsel anlamda boşluğa sürüklemeyecek hem de cebinizi yoracak giderleri karşınıza çıkarmayacaktır. Gerekli evrakları alarak kayıt için işlem gerçekleştiren EuroStar adınıza tanımlanan kullanıcı adı ve şifre bilgisiyle size dönüt verecektir. Derse katılım esnasında bu bilgileri kullanarak giriş gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim modeline alışmanı zamana almayacaktır. Normal eğitim sürecinden çok daha rahat bir ortamda ve kafanızı karıştıracak bir engelin olmadığı sıcacık huzurlu evinizde dersleri dinleyip öğrenebileceksiniz. Sınav zamanlarında da en rahat ortamdan giriş yaparak strese girmeden bildiklerinizi kanıtlayabileceğiniz sınav başarılarında yerinizi alabileceksiniz.

Mesleki anlamda tam teşekküllü bir fayda elde edebilmek için girişimde bulunacağınız eğitsel fırsatların önünüze serilmesinden memnuniyet duyacaksınız. Mezun olduğunuzda alacak olduğunuz diplomanın Avrupa ülkelerince tanınır oluşu da sizi mutlu edecektir. Birçok ülkede tercih edebileceğiniz diplomayı Türkiye’de de kullanabilirsiniz. Hayatınızı şekillendirirken aynı zamanda mühendislik unvanını değerlendireceğiniz birimleri öğrenmede de gerekli yönlendirmeler yapılabilecektir. Tercih edeceğiniz iş yeri tercihlerinde size yüksek maaş sunan ya da Avrupa’da iyi bilinen kurum tercihlerinizde EuroStar destekçi olabilecektir. Mesleki anlamda kendinizi iyi yerlere getirirken ilk yıl derslerini tekrarlamayacak oluşunuz da sizleri memnun edecektir. İki yıl boyunca aldığınız derslerden muaf oluşunuzu temele alan Avrupa Kredi Transfer Sistemi uygulamasıyla sizleri karşılayan üniversite imkanlarını ertelemek istemeyeceksiniz. Mümkün mertebe hayatınızda zaman kaybı yaratmayacak olan bu diplomayı alma sürecinizde başarıdan başarıya koşmanız mümkün olacak. Diplomayı alma ile iş statünüz ve geliriniz de fark meydana gelecektir. Beklediğiniz o mühendis bey lakabı ile anılma gururunuzu okşayacaktır. Birçok kişinin ulaşmak için sınavla mücadele ettiği gerçeğinin aksine hayat düzeninizi bozmadan kavuşabileceğiniz bu imkânlar size çok iyi gelecektir. Gelecek planlamanızda Avrupa ülkeleri avantajlarını eksik etmeyeceğiniz bir düzene hazırsanız harekete geçmek için daha fazla beklememelisiniz. Sizleri yükseltecek mevkiler ve eğitim sezonlarına başlangıç için hala ne duruyorsunuz?

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!