Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Sınavsız Dikey Geçiş

Zeytincilik ve zeytin işleme teknolojisi mezunlarına sınavsız dikey geçiş imkanı tanıyabilen yurtdışı ülkelerini öğrenerek siz de öğrenimi...

Zeytincilik Ve Zeytin İşleme Teknolojisi Mezunlarına Sınavsız Dikey Geçiş İmkanı

Zeytincilik ve zeytin işleme teknolojisi bölüm tercihinde bulunan gençler zeytin ve zeytin ürünlerinin üretimi, ambalajlanması ve tüketiciye ulaşması serüveninde zevkle çalışabilecek kişilerdir. Bu bölümdeki eleman ihtiyacı sağlıklı ürün hazırlanması ve paketlenmesi gibi işlemlerinde eleman ihtiyacı olan hemen her yerde işe girebilirsiniz. Bu eleman ihtiyacı Türkiye standartlarında olduğu gibi aynı zamanda Avrupa ülkelerinde de kendini gösterebilmektedir. Yurtdışı ülkeleri öğrenci kabulünde biraz daha esnek şartlarda yaklaşım sergilediğinden gençlerin kalbini kazanmada daha aktif rol oynamaktadır. DGS sınavıyla uğraşan meslek yüksek okulu mezunlarına sınavsız kabul müjdesini veren Avrupa ülkeleri kişilerin kendilerini zaman kaybına uğratmadan eğitim hayatlarına devam edebilme özgürlüğünü tanıyabilmektedir. Zeytincilik ve zeytin işleme teknolojisi mezunlarına sınavsız dikey geçiş imkanı tanıyabilen yurtdışı ülkelerini öğrenerek siz de öğreniminize kaldığınız yerden devem edebilirsiniz. Bu yolda sizden yardımını eksik etmeyecek olan Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı birimlerinden yardım isteyebilirsiniz.

Zeytincilik ve zeytin işleme teknolojisi mezunlarına sınavsız dikey geçiş imkanı ile gelecekteki konumunuzda Avrupa sahasında yer alma düşüncenizde netlik elde edebilirsiniz. Sizlerin tercihlerinizde yer alabilecek ülke seçeneklerinde neler olabilir düşüncenizde danışanınız fikir verebilecektir. Danışanınız beklentileriniz ve gelecek planlamalarınızı bilirse mezuniyetinizle başvuru gerçekleştirebileceğiniz birimlerin planlamasında da sizlere daha doğru yönlendirmelerde bulunabilecektir. Avrupa ülkeleri arasında yer alan Kosova, Çek Cumhuriyeti, Belarus, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan ve Azerbaycan seçenekleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu ülkelerde yer alan Avrupa Kredi Transfer Sisteminin geçerliliğini koruduğu eğitim model uygulamasını uygulamaya sokarak beklenti dahilindeki istekleri karşılamaktadır. Aynı derslerin yeniden okutulması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Muafiyetin geçerliliğini koruması durumundan memnun kalacak ve Avrupa eğitim modelini online devam ederek alma tercihinden tatmin kalacaksınız. Bu sebeple Avrupa sistemindeki eğitim modelini ekran karşısında takip etme rahatlığını elinizle itmeden mantıklı karar vermelisiniz. Sizleri her türlü mesleki gelişim ile buluşturacak olan bu Avrupa imkânlarını en iyi şekilde değerlendirmeye bakarak geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

Zeytincilik sektöründe kendinize yeni bir yer açmak istiyorsanız Avrupa imkânlarını evinize taşımanızda destekçiniz olacak EuroStar ile dayanışma içine girebilirsiniz. Eğitim alırken işe girme durumunuzda etkilenme durumu da söz konusu olmayacaktır. İşinizden çıkıp akşamına evinizde kafanız rahat bir ortamda bağlantı gerçekleştirip online dersinizi almaya devam edebilirsiniz. MYO diplomanız ve herhangi bir sağlık sorununuzun olmadığını beyan eden sağlık kurulu belgenizle birlikte kayıt işlem başvurunuzu yapabilirsiniz. Bazı üniversiteler 25 yaş sınırı uygulamaktadır. Bunun için evraklarınızı EuroStar Yurtdışı Eğitim danışanınıza teslim ederek işe koyulabilirsiniz. Sizlerin kısa zamanda kayıt işlemlerinizi başlatarak sürecinizi aktaracak EuroStar Yurtdışı Eğitim danışanlarınız üçüncü sınıftan başlayacak eğitim serüveninize destek olabilecektir. Sene kaybı yaşamadan 2 yıllık eğitimi de uzaktan tamamlayarak Avrupa’da ya da memleketinizde geçerli olacak olan mavi diplomayı almaya hak kazanabilirsiniz. Her öğrenciye kayıt işlemi ile birlikte kullanıcı adı ve şifre bilgisi verilmektedir. Online derse girmede üniversite sitesi üzerinden bu bilgileri kullanarak giriş işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Böylece derslerin takibinde ve sınav olacağınız zaman diliminde kendinizi en rahat hissettiğiniz ortamda devamlılık sağlayabileceksiniz. Sizlerin eğitim sezonunda başarılı bir şekilde mezun oluşunuzla birlikte kazanacağınız ayrıcalıklar sayesinde Avrupa’da kendinize yer bulabilme ihtimalinizde olabildiğince canlı gerçekleşebilecektir. Sizi isteyen eğitim modelindeki gerçeklerin bilinciyle yeterli düzeyde olduğunuza inanan pek çok işveren ile karşılaşabileceksiniz. Bu sektörde 4 yıllık eğitimi tamamlamayla birlikte yükseleceğiniz kariyeriniz ve maaşınızı düşünerek adım atmalısınız. Kendinizi iyi mevkilere getirmeye hazır mısınız?

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!